فروش سفره یکبار مصرف

فروش سفره یکبار مصرف کاغذی و مجلسی

فروش سفره یکبار مصرف کاغذی و مجلسی در انواع مختلف و طرح های متنوع در این مجموعه ارائه میشود. جهت اطلاع از انواع محصولات تولیدی در این شرکت و نحوه خرید و فروش و همچنین قیمت هریک از آنها در بازار میتوانید از طریق سایت این مجموعه تولید کننده اقدام نمایید.
برای خرید و فروش سفره یکبار مصرف کاغذی و مجلسی با قیمت ارزان باید از کدام مراکز اقدام نمود؟ خرید بصورت مستقیم از کارخانه تولیدی چقدر در قیمت فروش عمده آن تاثیر دارد؟ فروش انواع سفره های یکبار مصرف 50 متری پرفراژدار با قیمت عمده در شرکت آرسا پلاست ممکن شد.

 

فروش سفره یکبار مصرف

نحوه تولید و فروش سفره یکبار مصرف کاغذی

در مجموعه آرسا پلاست محصولاتی نظیر نایلکس دسته دار و انواع پلاستیک رکابی سفید و رنگی، کیسه فریزر لفاف و چسبی و رولی، کیسه زباله رولی،جعبه ای، لندنی و فله و همچنین انواع سفره های یکبار مصرف تولید و به بازار های مصرف عرضه میگردد.
برای فروش عمده و با قیمت مناسب بهترین راه خرید از طریق سایت میباشد چرا که با خرید مستقیم از کارخانه و حذف واسطه محصول با قیمت مناسبتری به فروشندگان و در نهایت مصرف کنندگان گرامی میرسد.

فروش سفره یکبار مصرف

انواع سفره یکبار مصرف

 1. سفره یکبار مصرف کاغذی
 2. سفره یکبار مصرف مجلسی
 3. سفره یکبار مصرف 50 متری پرفراژدار
 4. سفره یکبار مصرف طلاکوب
 5. سفره یکبار مصرف نقره کوب
 6. سفره یکبار مصرف رنگی ساده
 7. سفره یکبار مصرف رومیزی

فروش سفره یکبار مصرف فروش سفره یکبار مصرف

انواع بسته بندی سفره یکبار مصرف

 • سفره کاغذی در کارتن 24 عددی
 • سفره تشریفاتی در کارتن 20 عددی
 • سفره طلا و نقره کوب در کارتن 30 عددی
 • سفره 50 متری پرفراژدار در کارتن 30 عددی

فروش سفره یکبار مصرف

خرید اینترنتی سفره یکبار مصرف مجلسی

برای رضایت بیشتر شرکت های پخش سفره یکبار مصرف مجلسی و مشتریان و خریداران گرامی علاوه بر فروش حضوری امکان سفارشات غیر حضوری و خرید اینترنتی نیز در مجموعه آرسا پلاست امکان پذیر میباشد. برای این منظور میتوانید از طریق سایت شرکت اقدام نمایید.
همچنین جهت رفاه حال خریداران محترم امکان فروش محصولات در روزهای تعطیل هم از طریق پیام رسان ها میسر میباشد. برای خرید میتوانید به آیدی ذکر شده سفارش خود را ارسال نمایید و پس از دریافت پیش فاکتور اقدام به تکمیل فرآیند خرید بنمایید.