کیسه فریزر رولی

فروش عمده کیسه فریزر رولی

تولید و فروش کیسه فریزر به اشکال گوناگون از جمله عرضه آن به صورت کیسه فریزر رولی ، کیسه فریزر چسبی، جعبه ای و لفاف از جمله فعالیت های مجموعه تولیدی آرسا پلاست می باشد.

یکی از محصولاتی که در این شرکت به صورت عمده تولید و به فروش می رسد انواع مختلف کیسه فریزر رولی می باشد.

تولید انواع کیسه فریزر رولی

به اطلاع شما مشتریان عزیز می رساند کیسه فریزر های رولی مجموعه تولیدی ما در دو نوع معمولی و ضخیم تولید و به بازار عرضه می گردد . البته ابعاد هر دو نوع کیسه فریزر رولی معمولی و ضخیم، ٢۵×٣۵ سانتی متر می باشد.

وزن هر برگ کیسه فریزر در کیسه فریزر های رولی از نوع معمولی تولیدی شرکت یک گرم  می باشد.

این محصول در انواع:

  • رول ۱۰۰ گرمی
  • رول ٢۰۰ گرمی
  • رول ٣۰۰ گرمی
  • و رول ۵۰۰ گرمی

تولید و به مشتری ارائه می گردد.

کیسه فریزر رولی

وزن هر عدد کیسه فریزر در کیسه فریزر های رولی از نوع ضخیم ٢ گرم بوده و رول های آن بسته به سفارش مشتری متفاوت است.

محصول فوق در وزن های:

  • ٣۰۰ گرم
  • ۴۰۰ گرم
  • ۵۰۰ گرم
  • و یک کیلوگرم

تولید و به بازار های فروش عرضه می شود.

کیسه فریزر رولی

خرید عمده کیسه فریزر

به آگاهی شما خوانندگان عزیز می رساند در حال حاضر امکان خرید کیسه فریزر به دو صورت جزئی و عمده از این مجموعه تولیدی برای شما وجود دارد.

گفتنی است خرید  کیسه فریزر به شکل عمده بیشتر در خصوص کیسه فریزر های رولی مطرح می باشد چرا که در کیسه فریزر های رولی ، برگ های کیسه فریزر به صورت پیوسته در امتداد هم قرار گرفته اند.

البته قابلیت جداسازی از محل دوخت شان را دارند که این امر امکان تولید رول های کیسه فریزر به صورت عمده و در وزن های دلخواه مشتری را ممکن ساخته است.

بمنظور خرید عمده کیسه فریزر رولی می توانید با همکاران ما در بخش مشاوره و فروش تماس بگیرید.

کیسه فریزر رولی

بازار فروش نایلون فریزر

با توجه به اینکه شرکت آرسا پلاست توانمندی فنی تولید کیسه فریزر رولی در وزن های مختلف و مورد نظر مشتریان را دارد این موضوع باعث کاهش قیمت تمام شده محصول گردیده و در نهایت بازار فروش مناسبی برای کیسه فریزر رولی در داخل کشور و نیز خارج از کشور ایجاد می نماید .

خرید کیسه فریزر رولی به شکل عمده توسط برخی از مشتریان از جمله بنکداران محصولات نایلونی و پلاستیکی و پخش و توزیع آن در مقادیر جزئی یکی دیگر از دلایل بازار پر رونق این محصول نایلونی می باشد.

شایان ذکر است شما نیز در صورت داشتن تجربه کافی و مشاوره با کارشناسان فروش مجموعه تولیدی ما  می توانید بخشی از این بازار با سود مناسب باشید.

کیسه فریزر رولی کیسه فریزر رولی

کیسه فریزر رولی ارزان قیمت

همان طور که در قسمت های بالایی این نوشتار عنوان گردید تولید کیسه فریزر رولی عمده در وزن های دلخواه و عرضه آسان آن در شبکه توزیع کشور به صورت سلسله وار موجب کاهش قیمت تمام شده  آن در برابر سایر محصولات نایلونی گردیده و محصولی ارزان قیمت را در دسترس همگان قرار می دهد.

یکی از مسائل پر اهمیت در بازار تجارت و فروش محصولات گوناگون این است که هر زمان تراکنش محصولی یا به عبارت دیگر بازار خرید و فروش فرآورده ای پر رونق باشد آن محصول با قیمت پایین و بسیار مناسبی به دست مصرف کننده می رسد.

کیسه فریزر رولی

صادرات کیسه فریزر رولی با کیفیت

در خصوص هر کالایی یکی از موضوعات مربوطه و با اهمیت مسئله قیمت آن کالا می باشد که در اینجا و در سطر های بالایی به طور ویژه به موضوع قیمت کیسه فریزر رولی پرداخته شد.

علاوه بر این مسئله مهم دیگری هم وجود دارد و آن مسئله کیفیت مطلوب محصولات می باشد.

اساسا کیفیت کالا  موضوعی است که مورد توجه اکثریت خریداران می باشد و البته کیفیت کالاهای نایلونی تولیدی یکی از اولویت های مدنظر مشتریان خارجی ما می باشد که صادرات محصولات نایلونی ما در گرو توجه کافی و وافی به این مسئله در این مجموعه تولیدی می باشد.

لذا کارکنان بخش تولید ما تمام همت خود را به کار بسته اند تا بتوانند محصولی با کیفیت بالا تولید و به بازار های داخلی و خارجی عرضه کنند و نماینده ای شایسته برای صنعت پلاستیک ایران باشند.

قطعا نقطه نظرات کارشناسان این حوزه و مشتریان محترم می تواند یاریگر ما در تولید و ارائه محصولی با کیفیت و قیمت مناسب به بازار مصرف باشد.

جهت تماس با ما می توانید از طریق شماره تلفن مندرج در این صفحه و یا استفاده از شبکه های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام در ارتباط باشید.